×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.
poniedziałek, 04 luty 2019 18:00

"Barwy Podlasia" w sokólskiej bibliotece [Zdjęcia]

Wystawa Łukasza Raube ukazuje piękno i magię rodzinnych stron.

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na lutową wystawę pod hasłem "Barwy Podlasia" autorstwa Łukasza Raube. Wystawę można oglądać do końca miesiąca w godzinach pracy biblioteki.

Łukasz Raube – na co dzień kurier w Poczcie Polskiej, a w wolnym czasie amator, pasjonat i entuzjasta fotografii, która pociągała go od dzieciństwa.

Od trzech lat samodzielnie szlifuje swój warsztat, aby jego zdjęcia były coraz lepsze i profesjonalne. Aparat zawsze nosi przy sobie. Fotografowanie sprawia mu olbrzymią radość i jest źródłem artystycznej satysfakcji. Pozwala uchwycić rzeczy, których wcześniej nie dostrzegał „gołym okiem”.

Zajmuje się głównie fotografią krajobrazową i portretową, a także astrofotografią, która jest wymagającą i pracochłonną dziedziną. Swoje prace prezentuje na specjalnie stworzonej facebookowej stronie o nazwie ”Szklanym okiem. fot. Łukasz Raube”. Jego fotografie publikuje też portal „Magiczne Podlasie”.

W trakcie kursu fotograficznego nawiązał współpracę ze szkołą stylizacji „Vena Art”. Jest jednym z współtwórców FotoSpółdzielni przy WOAK-u, która zrzesza osoby pasjonujące się fotografią.

Łukasz debiutuje w sokólskiej bibliotece wystawą pod tytułem „Barwy Podlasia”, gdzie ukazuje piękno i magię rodzinnych stron. Fotografia to jego hobby, które powoli staje się sposobem na życie.

Źródło: Biblioteka Publiczna w Sokółce

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv