Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.
wtorek, 26 luty 2019 16:00

Kolejny sparing sokólskich "Żubrów" [Zdjęcia]

Po kilku spotkaniach z zawodnikami Husarii Białystok nadszedł czas na nowe wyzwanie. Tym razem zmierzyli się z drużyną z Giżycka.

W minioną niedzielę – 24 lutego nasza sokólska drużyna hokejowa rozegrała swój pierwszy mecz na tafli lodowiska w Giżycku. To już ich kolejny występ tego formatu.

Tym razem po drugiej stronie tafli stanęła amatorska drużyna Masters Giżycko. Wynik spotkania zmieniał się jak w kalejdoskopie, obie drużyny wykazywały się wielką determinacją i walecznością, a podczas całego meczu można było zaobserwować wiele wspaniałych zagrań oraz perfekcyjnie wykończonych trafień.

Koniec końców to drużyna gospodarzy popisała się lepszą skutecznością i zanotowała więcej celnych strzałów, pokonując naszych reprezentantów „Żubry Sokółka” 8:5. Jednak pierwsze minuty spotkania nie zapowiadały takiego rozstrzygnięcia.

Początkowo to drużyna z Sokółki przodowała w meczu, zdobywając dwa pierwsze trafienia i wychodząc tym samym na prowadzenie. Czyżby to chwila dekoncentracji sprawiła, że po kilku kolejnych minutach tablica wyników wyświetlała remis 2:2. Następne celne dwa strzały zanotowała drużyna gospodarzy zdobywając prowadzenie w meczu, którego już nie wypuściła do końca.

Należy wspomnieć, że sokólska ekipa „Żubrów” wystąpiła w osłabionych składzie, a tym samym czuje pewien niedosyt. Ale zdradzę jeszcze, że planowane są kolejne spotkania tychże drużyn, zatem na pewno będzie jeszcze sposobność „odegrania się”. - czytamy na stronie OSiR-u. Niewątpliwie to sportowe spotkanie jest dla naszej rodzimej drużyny niezwykle cennym doświadczeniem oraz wspaniałym treningiem wzbogacającym ich umiejętności hokejowe.