×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.
czwartek, 28 luty 2019 16:00

Policjanci na kolejnych spotkaniach z uczniami

Tym razem rozmawiali o szkodliwości korzystania z e-papierosów i eksperymentowania z innymi używkami.

Kolejne spotkanie z uczniami szkół podstawowych w powiecie sokólskim. Tematyka spotkań jest bardzo zróżnicowana – policjanci rozmawiają z uczniami o odpowiedzialności prawnej małoletnich, jak i szkodliwości stosowania używek, czy eksperymentowania z dopalaczami.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce oraz Posterunku Policji w Krynkach spotkali się w tym tygodniu z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce, oraz Szkoły Podstawowej w Szudziałowie. Takie spotkania dotyczą bezpieczeństwa młodzieży i zagrożeń, na jakie może być narażona. Funkcjonariusze rozmawiali z uczniami o odpowiedzialności osób małoletnich, szkodliwości korzystania z e-papierosów i eksperymentowania z innymi używkami. W spotkaniu w SP w Sokółce towarzyszył pedagog, który omówił uczniom mechanizm powstawania uzależnienia. W spotkaniu w Szudziałowie uczestniczył dzielnicowy z Posterunku Policji w Krynkach.

Takie spotkania są ważne dla uczniów, ponieważ właściwy rejonowo policjant może być pierwszym krokiem przy sygnalizowaniu jakiegoś problemu przez młodzież szukającą pomocy w instytucji Policji.

Źródło: KPP Sokółka

opr./PM/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv