niedziela, 03 marzec 2019 09:51

8 złotych oraz 4 srebrne medale to zdobycz naszych pięściarzy [Zdjęcia]

Czterech zawodników z Sokółki pojedzie również na Mistrzostw Polski U-18.

O najcenniejsze medale w tegorocznych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie od piątku 01.03.2019 roku na ringu Białostockiego Hetmana walczyło ponad 110 zawodników z 8 klubów naszego województwa, w tym 23 reprezentowało Sokółkę.

Najważniejsza tegoroczna impreza bokserska rangi wojewódzkiej zakończona ogromnym sukcesem zawodników UKS Boxing Sokółka.

Drugie miejsce drużynowo i wyróżnienie indywidualne najlepszej zawodniczki wywalczyła Kamili Rećko.

Mistrzami Województwa podlaskiego zostali: Stasiulewicz Paweł, Kruczkowski Dawid, Kucharewicz Radosław, Kirpsza Kamil, Rećko Kamila, Asanowicz Róża, Ignatowicz Juliusz, Kruczkowska Natalia.

Vice Mistrzami: Lewosz Julian, Sitko Rafał, Waleszczyk Łukasz, Sienkiel Julia.

Podczas Mistrzostw rozegrane zostały również Eliminacje do Mistrzostw Polski U-18, gdzie jedynie zwycięzca ma możliwość startu w tegorocznym championacie, który od 18 marca rozpocznie się w Koninie.

Kwalifikacje wywalczyło czterech naszych zawodników: Sebastian Lubecki 49kg, Kirpsza Kamil 60kg, Kucharewicz Radosław 64kg, Juliusz Ignatowicz 81kg.

źródło: UKS Boxing Sokółka