×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.

wtorek, 05 marzec 2019 10:37

Świetny występ zawodników CSA w Pucharze Polski Seniorów i Juniorów 2019 [Zdjęcia]

Wywalczyli 4 puchary i 7 medali.

Puchar Polski Seniorów i Juniorów 2019 w taekwon-do ITF za nami. W zawodach rozgrywanych w dniach 1-3.03. w Nowej Rudzie wzięło udział 8 reprezentantów CSA.

Zawodnicy obu kategorii wiekowych zaprezentowali wysoką formę. W klasyfikacji generalnej klubów CSA Team pierwszy raz w byli tak wysoko (7. miejsce na 39 klubów).

- trzecie miejsce w walkach do 62 kg juniorów stopni uczniowskich zajął Paweł Majewski;
- trzecie miejsce w walkach +75 kg juniorów stopni uczniowskich zajął Krzysztof Boguszewski.

Dobry start zaliczyła także Marty Mysur w walkach do 62 kg zakończony tuż przed strefą medalową. Świetny materiał szkoleniowy dla Huberta Mackało zebrany w dwóch walkach z bardzo wymagającymi przeciwnikami w seniorskiej kategorii do 63 kg. W turnieju wzięliśmy udział dzięki wsparciu finansowemu Gminy Dąbrowa Białostocka. -informuje nas w mailu trener taekowon-dzistów Tomasz Leszkowicz.