JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 776.
środa, 06 marzec 2019 10:00

Dobry występ sokólskich karateków na Międzynarodowym Turnieju [Zdjęcia]

W zawodach wzięło udział 500 zawodników z 11 różnych krajów.

Niedawno w Zambrowie odbył się V Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa w Karate Kyokushin. W turnieju uczestniczyło około 500 zawodników z 40 Klubów z 11 Krajów m.in.: Francja, Liban, Iran, Rosja, Syria, Białoruś, Pakistan, Kuwejt, Tunezja.

W tym zgromadzeniu uczestniczyli też członkowie Sokólskiego Klubu Karate Kyokushin. Nasz klub reprezentowali Szymon Chomański, który wywalczył pierwsze miejsce, Zuzanna Galewska, która zdobyła trzecie miejsce i trzecie miejsce wywalczył też Jakub Piotrowski.

Sokólski Klub wraz z Białostockim Klubem Karate "Kanku" zdobyli trzecie miejsce drużynowo. Jest to kolejny sukces naszych zawodników i kolejny raz kiedy wszyscy wyjeżdżający na zawody wracają z medalami. - informuje nas w mailu Agnieszka Grygo-Bajko, wiceprezes Sokólskiego Klubu Karate Kyokushin.