• 1


 

środa, 06 marzec 2019 14:10

25 uczniów zmagało się z pytaniami z wiedzy pożarniczej [Film i Zdjęcia]

W Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Białostockiej odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.


Organizatoramem eliminacji był Samorząd gminy Dąbrowa Białostocka oraz Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Dąbrowie Białostockiej. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci ze szkół podstawowych klasy I - VI oraz klasy VII i VIII szkoły podstawowej i III klasa gimnazjum.
W zmaganiach brali udział uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy. Dzisiejszy konkurs wyłonił uczestników, którzy wezmą udział w eliminacjach powiatowych w Sokółce.
Nad przebiegiem turnieju czuwała komisja, w skład której wchodził przedstawiciel Komendy PSP w Sokółce bryg. Dariusz Łukaszewicz, Komendant Gminny OSP w Dąbrowie Białostockiej dh. Stanisław Kirejczyk, dh. Dorota Sanik z OSP Jaczno, oraz Sekretarz Gminy Pan Leszek Kiejko . Zdobywcy pierwszych miejsc w swoich grupach otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Poniżej prezentujemy listę osób wyłonionych w gminnych eliminacjach w Dąbrowie Białostockiej:

I miejsce zajęli Julia Marcinkiewicz oraz Krzysztof Boruch,

II miejsce zajęły Emilia Kułak oraz Oliwia Ryszkiewicz,

III miejsce zajęli Zuzanna Dziełak oraz Michał Zieziulewicz.

Kolejne zmagania, tym razem na szczeblu powiatowym będą miały miejsce w drugiej połowie marca br. w Komendzie PSP w Sokółce.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv