wtorek, 23 kwiecień 2019 08:15

Krypno ZDOBYTE [Zdjęcia]

Gospodarze próbowali akcji środkiem boiska i strzałów z dystansu jednak na próżno.

W sobotni poranek zespół Trampkarzy rozegrał mecz 2. Kolejki z Krypnianką Krypno. Po bramce Filipa Strankowskiego i dwóch Daniela Mrozowicza wygrał 3-1.

Początek spotkania należał do gospodarzy. Po strzale zawodnika Krypna z dystansu piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole. Chwilę później dobrze interweniował Jakub Szydłowski i odbił strzał na poprzeczkę.

Po 10 minutach gra się wyrównała. Pierwsza groźna akcja naszego zespołu zakończyła się bramką. Po prostopadły zagraniu w dobrej okazji znalazł się Karol Kuczka, ale z jego strzałem poradził sobie bramkarz gospodarzy. Z odbitka Filipa Strankowskiego już sobie nie poradził.
Później gra toczyła się głównie w środku boiska a żaden zespół nie był w stanie zdobyć bramki.

W drugiej połowie obraz gry nie wiele się zmienił, ale to nasz zespół groźniej atakował. Gospodarze próbowali akcji środkiem boiska i strzałów z dystansu. Jednak dzisiaj dobrze funkcjonowała linia defensywna naszego zespołu. Swoją przewagę udowodniliśmy w 70 i 72 minucie meczu.

Dwie szybkie akcje wyprowadził i sam wykończył Daniel Mrozowicz. Mogliśmy prowadzić nawet 4-0, ale okazji nie wykorzystał Filip Strankowski. 4 minuty przed końcem meczu Krypniance udało się zdobyć bramkę honorową.

Wielkie gratulacje całemu zespołowi za postawę i zaangażowanie w meczu. Dzięki temu zwycięstwu prowadzimy w tabeli II Ligi Trampkarzy.

Kolejne spotkanie rozegramy w Sokółce za tydzień z Hetmanem Białystok.