• 1
  • 2
  • 3

Filmy

Exit

KAMERY IP

Exit
środa, 15 maj 2019 14:00

Nawiązali międzynarodowe przyjaźnie [Zdjęcia]

Na EuroWeek spotkali Pancake z Urugwaju, Rio z Argentyny i May z Wietnamu.

Punktualnie o godzinie 6:00, 26 uczniów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce oraz 11 ze szkoły w Rozedrance Starej wyruszyło na niezapomnianą przygodę.

Mowa oczywiście o 5-dniowych warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie EuroWeek - Szkoła Liderów. Około godziny 17 dotarliśmy do Długopola Zdroju, gdzie znajdował się nasz ośrodek wczasowy „ALEKSANDER”.

Oprócz nas przybyli tam także uczniowie z Opola i Inowrocławia, z którymi bardzo się zżyliśmy przez te kilka dni.

Program wyjazdu był niezwykle ciekawy, korzystaliśmy z licznych atrakcji, które zapewniali organizatorzy i liderzy wraz z wolontariuszami. Spotkaliśmy tam Pancake z Urugwaju, Rio z Argentyny i May z Wietnamu.

Wracając do naszych zajęć - wszystkie były prowadzone w języku angielskim. Warsztaty odbywały się w formie gier i praktycznych ćwiczeń. EW to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa i luźna, przyjemna atmosfera.
Wszystkiemu towarzyszył uśmiech na naszych twarzach i ogrom braw. Nie było mowy o nudzie.

Każdego dnia integrowaliśmy się ze sobą, dostawaliśmy pozornie niemożliwe do zrealizowania zadania. Parodia Janusza i Grażyny okazała się przysłowiową bułką z masłem. Tworzenie memów, piosenek i układów tanecznych dotyczących EuroWeeku to dla nas żaden problem, jak się okazało.

„MISSION IMPOSSIBLE IS POSSIBLE!”
Ostatniego dnia (08.05) zostały rozdane certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w projekcie. W tym momencie towarzyszyły nam zarazem łzy szczęścia, ale też smutku, że to koniec. Pozostaną nam cudowne wspomnienia, wiedza o nowopoznanych krajach, doświadczenie pracy zespołowej i przede wszystkim większa otwartość na używanie języka angielskiego. Jednocześnie musimy potwierdzić, że mieliśmy najlepszych liderów i wolontariuszy pod słońcem. To oni sprawili, że atmosfera była niesamowita. Pewnie nigdy już ich nie spotkamy, ale na zawsze pozostaną w naszych sercach.źródło: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce


opr./WŻ/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.