• 1
  • 2
  • 3
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 778.

Filmy

Exit

KAMERY IP

Exit
piątek, 17 maj 2019 13:45

Podziękowania rodziny Dziewiątkowskich [Film]

"... gdyby nie Wy wszyscy sami byśmy się z tym do dzisiaj nie uporali."

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, lecz przez to, czym może się dzielić z innymi” te słowa określają wszystkich tych, z którymi w ostatnich dniach przeżyliśmy ciężkie dla nas chwile- pożar na naszej posesji.
Po opadnięciu emocji przyszedł czas na docenienie i podziękowanie za to, co otrzymaliśmy w formie pomocy duchowej, materialnej i fizycznej. 

Dziękujemy :
Straży Pożarnej, Policji, Ratownikom Medycznym, Straży miejskiej. Szczególne podziękowania składamy sokólskim firmom i ich pracownikom: Ryszard Wyszyński "Wramstal", Ignacy Lenkiewicz "Hydraulika Siłowa", Krzysztof Głódź "Krys-Bud", "Metal Fach", Zabłoccy "Luxbet", "Inwido Polska Glass Sp.z.o.o.", Lody i Bistro "U Matczaka", "Malinowski Jerzy Andrzej Usługi Spawalnicze", "Piekarski L. Klub bilardowy LP". "AB 9 Dziewiątkowski A.", "Zdzisław Żukiewicz", pracownikom naszej firmy, kolegom i sąsiadom za pomoc przy uporządkowaniu pogorzeliska, gdyby nie Wy wszyscy sami byśmy się z tym do dzisiaj nie uporali. 

A najserdeczniejsze podziękowania za nieocenioną pomoc od rodziny, na której nie można się zawieść, bo ona zawsze jest razem z nami. Świadomość, że są wokół nas, ludzie, którzy nas wspierają daje nam siły na kolejne dni. 

Otrzymaliśmy wiele dobroci i życzliwości płynących z waszych serc. Za to wszystko serdecznie Wam dziękujemy.

Dziewiątkowscy.Poniżej przypominamy film z pożaru: 


opr.MDz.

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.