• 1
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 778.

  


 

niedziela, 02 czerwiec 2019 08:00

Znana para po raz kolejny w sokólskim kinie [Zdjęcia]

Aktorzy skradli serca publiczności.

W ostatni czwartek w Kinie „Sokół” odbyło się spotkanie będące kontynuacją cyklu „Teatr w kinie”, w ramach którego na scenie kina prezentowane są spektakle teatralne.
Na zaproszenie organizatorów Sokółkę odwiedziła para aktorów z Mam Teatr- Marzanna Graff oraz Aleksander Mikołajczak.

Marzanna Graff to polska pisarka, aktorka, autorka tekstów, piosenek i spektakli teatralnych. Współpracuje na stałe z Mam Teatr jako aktorka i scenarzystka. Związana jest również z warszawskimi teatrami Towarzystwo Teatru oraz Capitol, a także z kaszubską sceną imienia J. Wybickiego jako aktorka i scenarzystka.
Aleksander Mikołajczak polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Jest jednym z twórców projektu Mam Teatr. Występuje również gościnnie w Teatrze Polonia w Warszawie.

Ich spektakle cieszą się dużą popularnością nie tylko w kraju, ale również za granicą, para niedawno wróciła z Australii gdzie prezentowali swoje najnowsze spektakle. Ten znakomity duet na scenie naszego kina już parokrotnie dawał popis swojej gry aktorskiej bawiąc i wzruszając. W jego wykonaniu widzieliśmy „Czas na Miłość” i „Pomoc Sąsiedzką”. Tym razem wystąpili w sztuce „Podwieczorek życia”.

Rozbawiona publiczność dziękowała aktorom gromkimi brawami i owacjami na stojąco

źródło: Kino Sokół Sokółka
opr.MDz

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv