• 1


 

poniedziałek, 03 czerwiec 2019 20:45

PSB Mrówka pełna atrakcji dla dzieci [DRON, Film i Zdjęcia]

Jest już tradycją że PSB Mrówka przygotowała niespodziankę na Dzień Dziecka.


Na placu czekało na dzieci mnóstwo niespodzianek.  Od samego rana na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez PSB Mrówka w Dąbrowie Białostockiej. Dzień Dziecka rozpoczął się od przywitania wszystkich zgromadzonych dzieci przez Mrówkę. Zabawa rozpoczęła się w rytm wesołej muzyki, zabawą z animatorem. Na placu czekały na wszystkich dmuchańce, zjeżdżalnie oraz zamek do skakania. Wszystkie atrakcje były oblegane przez dzieci do godzin popołudniowych. Główną atrakcją okazało się malowanie twarzy, które wśród najmłodszych cieszyło się ogromnym powodzeniem. Dzień Dziecka był skierowany do dzieci z dąbrowskiego Przedszkola, pierwszych klas Szkoły Podstawowej oraz innych najmłodszym mieszkańców naszej gminy. Było także dostępne stoisko z wata cukrową oraz popcornem. Dzień Dziecka z Mrówką cieszył się ogromnym powodzeniem, co pokazało liczne przybycie dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Organizator zadbał o to, aby każde dziecko czuło się szczęśliwe. Wiele wspaniałych atrakcji sprawiło że ten wyjątkowy dzień był dniem niezapomnianym, nie tylko dla dzieci, ale również dla ich opiekunów.

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv