• 1
  • 2


 

środa, 12 czerwiec 2019 08:00

Do domu wróciły ze złotem Europy [Zdjęcia]

Combat Sports Academy odniósł historyczny sukces na X Otwartym Pucharze Europy w Taekwon-do ITF.

Jak już wcześniej informowaliśmy nasze taekwondzistki z Combar Sports Academy pojechały do Soczi na Puchar Europy. Turniej odbył się w dniach 7-9 czerwca br. w Soczi -  największym letnim kurorcie w Rosji, położonym w Kraju Krasnodarskim, niedaleko granicy z Gruzją.
Wszyscy w komplecie zaliczyli kontrolę wagi i bardzo sprawnie przeszli akredytację. Był również czas na krótką kąpiel w morzu czy zwiedzenie areny „Iceberg”, w której w 2014 roku zostały zorganizowane Igrzyska Olimpijskie. Przed zawodami trener Tomasz Leszkowicz przeprowadził jeszcze ostatni trening.

W Pałacu Sportów Zimowych Ajsbierg zostawili na matach  serce, pot i momentami krew: Julia Kułak, Natalia Kułak, Martyna Pietrzeniec,  Marta Mysur, Gabriela Sztukowska, Nikola Wita, Hubert Mackało oraz Paweł Majewski.

Wielkim osiągnięciem na tak prestiżowych zawodach było pokonanie w finale walk drużynowych gospodyń z Ekateriną Kozlachkovą przez naszą drużynę seniorek, w której skład wchodziły Marta Mysur, Martyna Pietrzeniec, Nikola Wita, Gabriela Sztukowska.

W klasyfikacji klubowej wśród juniorów, seniorów oraz łącznej Klub Combat Sports Academy zajął drugie miejsce.

Srebro dziewczyny wywalczyły również w układach drużynowych kobiet stopni mistrzowskich.

Dwa srebrne medale zdobyła Marta Mysur w walkach do 68 kg, która uległa zawodniczce z Rosji, drugi natomiast w układach formalnych stopni mistrzowskich IV-VI DAN seniorek. Złoto Marta wywalczyła w walce aranżowanej seniorów stopni mistrzowskich.

Julia Kułak również wraca ze złotym medalem, który zdobyła w walkach do 45 kg juniorek stopni uczniowskich. Natomiast srebrny medal wywalczyła Natalia Kułak w walkach do 45 kg juniorek stopni uczniowskich.

Ze złotym i srebrnym medalem do domu wróci Martyna Pietrzeniec. Złoto w walce aranżowanej seniorów stopni mistrzowskich, a srebro w układach formalnych stopni mistrzowskich III DAN seniorek.

Paweł i Hubert niestety odpadli z rywalizacji układów przed strefą medalową.

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. OS. CENTRUM, nr 17
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.