• 1
  • 2


 

czwartek, 29 sierpień 2019 14:00

Już od września zapraszamy na pływalnię! [Cennik]

Zmiany w cenniku i nowości w ofercie.

okółka. Wraz ze wznowieniem funkcjonowania Krytej Pływalni w życie wchodzi nowy cennik oraz ulepszona oferta urodzin.

NOWY CENNIK NA KRYTEJ PŁYWALNI

Pierwszą istotną zmianą jest wzrost ceny biletów na pływalnię. W każdym przedziale czasowym wejście na basen będzie kosztowało 1 zł więcej niż dotychczas. Równocześnie wzrost ceny dotknie bilety rodzinne, karty imienne oraz zorganizowane zajęcia rekreacyjne z instruktorem takie jak nauka i doskonalenie pływania czy aerobik wodny. I tak przykładowo klient, który wcześniej płacił za karnet nauki pływania dla dzieci 100 zł przy obowiązującym od września 2019 nowym cenniku zapłaci już 200 zł. Z kolei aerobik wodny uszczupli naszą kieszeń o 170 zł (karnet 10 godz.).


Nowy cennik OSiR Sokółka: Cenniki OSiR Sokółka


OPŁATA ZA KORZYSTANIE Z SAUN

Kolejną istotną zmianą dla klientów pływalni jest wprowadzenie opłaty za korzystanie ze strefy saun. Za każdorazowe przekroczenie bramki saun będzie pobierana dodatkowa opłata w wysokości 1 zł. Jednak nie obciąży to dodatkowo posiadaczy kart imiennych, którzy wraz z nabyciem tej karty mają nieograniczony limit wejść na pływalnię i strefę saun. Zaznaczamy przy tym jeszcze raz, że ceny kart imiennych również poszły w górę.

NOWOŚCI W OFERCIE URODZIN

Miło odmianą dla naszych klientów będzie poszerzona oferta dotycząca organizacji urodzin. Dotychczas tego typu imprezy odbywały się jedynie w budynku Krytej Pływalni – w strefie wodnej oraz na „Podwodnej sali zabaw”. Teraz do oferty dołączy opcja z wykorzystaniem obiektów sportowych na świeżym powietrzu. Od września zaczną obowiązywać cztery różne warianty organizacji urodzin do wyboru:

    Urodziny tylko w „Podwodnej sali zabaw” – koszt 200 zł,
    Urodziny w „Podwodnej sali zabaw” + zajęcia w wodzie w małej niecce – koszt 350 zł,
    Urodziny na boisku – koszt 250 zł,
    Urodziny na boisku + korzystanie z „Podwodnej sali zabaw” – koszt 400 zł.

Z wielką satysfakcją przyjmując, że zainteresowanie naszą ofertą urodzin jest naprawdę ogromne postanowiliśmy umożliwić naszym klientom organizację urodzin dwa razy w tygodniu. Przy tym chcielibyśmy wspomnieć o nowej atrakcji, w którą została zaopatrzona nasza sala dla dzieci, a jest to nowa konstrukcja dwupoziomowa z różnorodnymi, ciekawymi elementami do zabaw.

LODOWISKO (PINGWINKI, OSTRZENIE ŁYŻEW)

Ceny wejść bez ograniczenia czasowego na Lodowisko Miejskie pozostaną bez zmian. Jednak wraz z wejściem w nowy sezon funkcjonowania lodowiska wprowadzone zostaną opłaty za wypożyczenie pingwinka do nauki jazdy na łyżwach – 5 zł. Nowością jest możliwość naostrzenia łyżew u nas na miejscu, co jest równoważne z kosztem – 5 zł/para.

KORTY TENISOWE

Wzrost cen dotknie również wynajem kortów tenisowych przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym OSiR Sokółka. Cennik wygląda następująco:

    kort tenisowy bez oświetlenia – 1 godz. – 15 zł,
    kort tenisowy z oświetleniem – 1 godz. – 25 zł,
    kort tenisowy bez oświetlenia (karnet) – 20 godz./1 miesiąc – 200 zł,
    kort tenisowy z oświetleniem (karnet) – 20 godz./1 miesiąc/300 zł.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne w załączonym poniżej nowym cenniku, który wchodzi w życie od 1 września 2019 r. 

 

źródło:OSiR Sokółka

opr.WW

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.