• 1

  


 

piątek, 11 październik 2019 19:06

Był uroczysty apel, gratulacje i nagrody [Film i Zdjęcia]

Chociaż Dzień Edukacji przypada w poniedziałek, nauczyciele z dąbrowskiego Zespołu Szkół uczcili dzisiaj ten wyjątkowy dzień.


Uroczystości rozpoczęły się od odśpiewania Hymnu Państwowego, po którym zgromadzeni goście wysłuchali uroczystego apelu.

"Jedną z osób, która jest utożsamiana z dzisiejszym świętem jest nauczyciel. Siłą rzeczy jest to osoba, która jest fachowcem nie tylko w swojej dziedzinie, ale także często musi być sprawnym pedagogiem, psychologiem, wychowawcą nie tylko swoich uczniów, ale bardzo często osobą pomocną rodzicom. Jam mało kto potrafi sprostać rosnącym z roku na rok wymaganiom, zwiększającej się ilości obowiązków, które towarzyszą rosnącym potrzebom szkoły oraz uczniów..."

Tymi słowami Pan Jarosław Budnik-Dyrektor Zespołu Szkół im.gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej rozpoczął 11 października uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Nie zabrakło życzeń które były skierowane również do pracowników administracji i obsługi, którzy na co dzień dbają o komfort i bezpieczeństwo, oraz do uczniów, którzy budują w szkole przyjazną atmosferę nauki i zabawy.
Po części oficjalnej nastąpiło wręczenie nagród 17 wyróżnionych nauczycieli, nagrody z rąk Dyrektora szkoły Pana Jarosława Budnika oraz Pana Jerzego Białomyzego-Członka Zarządu Powiatu Sokólskiego, otrzymali: Pani Urszula Puczyńska, Pan Mirosław Tokajuk, Pani Jolanta Konstańczuk, Pani Dorota Budzińska, Pan Piotr Nakoneczny, Pani Małgorzata Lewko, Pani Edyta Budnik, Pan Jan Bieluk, Pani Katarzyna Sidorowicz, Pan Krzysztof Malinowski, Pani Joanna Krahel, Pani Joanna Skórska, Pani Elżbieta Kondracka, Pani Agnieszka Dzienisik, Pan Tomasz Rogoziński, Pani Joanna Pigiel oraz Pan Janusz Bielawski.
W drugiej mniej oficjalnej części uroczystości uczniowie podziękowali nauczycielom za ich pracę kwiatami oraz występami artystycznymi.
W tym ważnym dla grona pedagogicznego dniu odbyło się również uroczyste pożegnanie Pani Teresa Ławrynowicz odchodzącą na zasłużoną emeryturę. Pani Teresa pracowała w Zespole Szkół od 1994 roku pracowała na rzecz środowiska szkolnego. Podczas uroczystości Pan Jarosław Budnik-Dyrektor Zespołu Szkół , w krótkim przemówieniu podziękowała Pani Teresie za ogromny wkład pracy na rzecz Szkoły, do podziękowań został przekazany koszyk upominkowy oraz kwiaty.
Zgromadzeni goście mieli również okazję obejrzenia krótkiego komediowego filmu o uczniach szkoły wykonanego przez jednego z uczniów.
Na koniec entuzjazm i miła atmosfera dobrej zabawy udzieliły się wszystkim zgromadzonym.
Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, sukcesów zawodowych i osobistych oraz twórczych inicjatyw a nade wszystko satysfakcji z wykonywanej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv