sobota, 26 październik 2019 22:21

KS Szczypiorniak zdobywa kolejne trzy punkty [Film i Zdjęcia]

Pierwsza połowa była niepewna, w drugiej połowie drużyna gospodarzy pokazała gościom miejsce w tabeli.

Po dwóch nieudanych meczach drużyny Szczypiorniaka nadszedł czas na punktowy rewanż. Pierwsza połowa meczu była bardzo niepewna, drużyna ROKiS Radzymin odskakiwała kilkoma punktami, sytuacja zmieniła się pod koniec pierwszej połowy wynikiem 13:11 dla gospodarzy spotkania. Po przerwie spotkanie nabrało tempa, rywalizacja pomiędzy zespołami była bardzo zacięta. Już po chwili było widać, iż drużynie gości nie uda się odrobić strat, finalnie mecz zakończył się wynikiem 33:22 dla drużyny KS Szczypiorniak.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.