• 1

  


 

czwartek, 07 listopad 2019 17:04

Wspólnie świętowali swoje Złote Gody [Zdjęcia]

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.


„...50 lat minęło, jak jeden dzień” budzi się myśl, czy obchodzące jubileusz 50 – lecia pary małżeńskie z gminy Dąbrowa Białostocka również sądzą, że pół wieku wspólnego życia minęło im jak jeden dzień.
Małżeńskie pary, które wytrwały ze sobą przez 50 lat są godnym naśladowania wzorem oraz skarbnicą wiedzy i życiowego doświadczenia.
W sali Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej odbyła się uroczystość odznaczenia 37 par małżeńskich obchodzących ZŁOTE GODY. Odznaczenie to nadaje Prezydent RP tym parom małżeńskim, które przeżyły w jednym, zgodnym związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Jest to dowód uznania Państwa dla trwałości związku małżeńskiego i rodziny.
Burmistrz Dąbrowy Białostockiej p. Artur Gajlewicz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej p. Adamem Wojteczko oraz Przewodniczącym Rady Seniorów p. Stanisławem Danilewiczem wręczyli Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie parom zamieszkałym na terenie Gminy.
W uroczystości brali udział również : ks. Wacław Lewkowicz – proboszcz parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika, ks. Mikołaj Dejneko-proboszcz parafii prawosławnej pw. Jana Teologa oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej.
Na zebranych gości czekał również poczęstunek oraz część artystyczna w wykonaniu Chóru Seniora z Dąbrowy Białostockiej. Został zaprezentowany również pokaz slajdów upamiętniający wczesne lata par małżeńskich.
Po części oficjalnej zakończonej wspólnymi pamiątkowymi zdjęciami, na Jubilatów czekał również tort oraz lampka szampana.
Wszystkim parom życzymy wszelkiej pomyślności, kolejnych wielu wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i w otoczeniu najbliższych.

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv