• 1
  • 2


 

poniedziałek, 09 grudzień 2019 16:00

Zajęli 1. miejsce w klasyfikacji medalowej [Zdjęcia]

Taekwondziści Combat Sports Academy przywieźli 31 medal.

7 grudnia na Profesjonalną Ligę Taekwon-do XVII do hali sportowej w Jabłonnej przyjechało 6 klubów z północno-wschodniej Polski: An-Do Pruszcz Gdański, LOTOS Jabłonna, CSA Dąbrowa Białostocka, BST Bartoszyce, KAN Pułtusk oraz MUKS Stoczek 45 Białystok w liczbie prawie 230 zawodników.

Przez całą sobotę zawodnicy na pięciu matach toczyli rywalizację w trzech konkurencjach: układach formalnych, walkach sportowych i torze sprawnościowym zdobywając cenne punkty do całorocznej klasyfikacji ligi.

"Na turnieju nasz klub reprezentowało 33 zawodników, łącznie zdobyliśmy aż 31 medali, zajmując 1. miejsce  w klasyfikacji medalowej.
Najlepsze wyniki na sobotnim turnieju w swoich kategoriach wiekowych osiągnęły: Karina Fiedorowicza (2 złote medale) sięgnęła po tytuł najlepszej młodziczki oraz Amelia Parfieńczyk (2 złote medale)  sięgnęła po tytuł najlepszej kadetki młodszej.
8 pozostałych złotych medali zdobyli: Bułkowska Antonina, Humienny Dawid, Kalinowska Zuzanna, Kołpak Gabriela, 2x Majewski Szymon, Sićko Julia,
Soroka Szymon.
8 srebrnych:
Bułkowska Antonina, Drapczuk Aleksander, Kasjan Bartosz, Krzywosz Maja, Mikucka Julia, Siewiec Zuzanna, Soroka Szymon, Uściłowicz Aleksandra.
11 brązowych: Andrzejak Mateusz, Drapczuk Aleksander, Glińki Patryk, Humienny Dawid, Jarmusik Jakub, Kalinowska Zuzanna, Krzywosz Maja, Mackało Norbert, Parafieńczyk Amelia, Uściłowicz Joanna, Zajączkowski Paweł.
Tegoroczna edycja Profesjonalnej Ligi Taekwondo zawarła się w dwóch turniejach. Ostatecznie zarówno w PLT XVII jak i w rocznej klasyfikacji klubowej zajęliśmy 2. miejsce.
Brawa należą się także pozostałym wojownikom, który odnieśli swoje mniejsze, lecz równie ważne sukcesy wykazując się sportową postawą i zaangażowaniem: Cieszkowicz Jakub, Czeczko Justyna, Kirejczyk Mateusz, Oleksza Aleksandra, Puchalski Maciej, Siemieńczuk Alicja, Siemieńczuk Michał, Sztukowski Adrian, Tomaszewska Julia, Tomaszewski Sebastian, Witkowska Aleksandra,Wnukowska Julia.
Bardzo dobrze spisali się także nasi juniorzy młodsi, którzy zdobywali pierwsze szlify w sędziowaniu.
Wszystkim młodym zawodnikom GRATULUJEMY i dziękujemy za udział w Profesjonalnej Lidze Taekwon-Do.
Udział w turnieju był możliwy dzięki dofinansowaniu Gminy Sokółka, Dąbrowa Białostocka i Powiatu Sokólskiego."- Pisze Combat Sports Academy.

źródło: Materiał nadesłany na stronę naszej redakcji od Combat Sports Academy

WW

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.