• 1


 

sobota, 21 grudzień 2019 22:00

Przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia [Film i Zdjęcia]

Uczestnicy Dąbrowskich Warsztatów Terapii Zajęciowej spotkali się dzisiaj na spotkaniu opłatkowym.


W spotkaniu opłatkowym wziął udział ks. Wacław Lewkowicz-Proboszcz Parafii pw. św. Stanisława B.M w Dąbrowie Białostockiej, Pan Artur Gajlewicz-Burmistrz Dąbrowy Białostockiej, Pan Jerzy Białomyzy – Wicestarosta Powiatu Sokólskiego, Pan Jarosław Budnik-Dyrektor Zespołu Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej, oraz opiekunowie i podopieczni Warsztatów terapii Zajęciowej w Dąbrowie Białostockiej.
Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego zaśpiewania kolęd, zanim przystąpiono do dzielenia się opłatkiem, było bardzo dużo życzeń, ciepłe słowa do podopiecznych skierował kierownik WTZ Pan Andrzej Kamliński. Następnie krótkiego przemówienia i życzeń udzielił ks. Wacław Lewkowicz. W imieniu Starosty Sokólskiego głos zabrał również Pan Jerzy Białomyzy dziękując za zaproszenie na spotkanie opłatkowe i zapewniając o ulokowaniu WTZ w jednym miejscu zapewniającym właściwe funkcjonowanie oraz dalszy rozwój.
Głos zabrał również Pan Artur Gajlewicz składając wszystkim przybyłym gościom serdeczne życzenia bożonarodzeniowe.
Podczas łamania się opłatkiem i składania życzeń nie zabrakło wzruszeń i szczerych serdecznych, świątecznych życzeń. Gdy już wszystkie życzenia zostały wypowiedziane zaproszeni goście zasiedli do wspólnego wigilijnego stołu.
W tym dniu w pełni panował nastrój Świąt Bożego Narodzenia, który udzielił się każdemu bez wyjątku.

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv