• 1
  • 2
  • 3

Filmy

Exit

KAMERY IP

Exit
niedziela, 12 styczeń 2020 17:38

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [Zdjęcia]

WOŚP-owa niedziela była bardzo aktywnym dniem w Dąbrowie Białostockiej.

AKTUALIZACJA: W dąbrowskim sztabie na chwilę obecną uzyskano kwotę 27.118,05 zł oraz 19,66 euro i 50 rubli rosyjskich, udało się pobić zeszłoroczny rekord.


Druga niedziela stycznia tradycyjnie zarezerwowana jest dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oficjalne otwarcie 28 Finału nastąpiło w kinie "LOTOS". Na terenie Gminy kwestowało spore grono Wolontariuszy, którzy przygotowani przez Pana Macieja Sulika –szefa dąbrowskiego sztabu WOŚP, dzielnie oklejali przechodniów czerwonymi sercami Orkiestry.
Na mieszkańców miasta i gminy Dąbrowa Białostocka tego dnia czekało moc atrakcji, już od godziny 13:00 można było wziąć udział w licytacjach WOŚP-owych przedmiotów. Licytowano: koszulki, torby, płyty CD i DVD, gadżety z logo WOŚP, były także smakowite ciasta upieczone i dekorowane specjalnie na tę okoliczność, kosmetyki oraz miód z własnej pasieki. Wiele przedmiotów zostało przekazanych przez osoby indywidualne oraz firmy.
Na scenie zaprezentowały się zespoły i grupy z Dąbrowy Białostockiej i nie tylko. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy najmłodszych artystów. Największą pracę w całym wydarzeniu wykonali wolontariusze, to oni kwestowali na ulicach naszego miasta, a pamiętajmy, że kilka godzin w zimowej aurze z uśmiechem na ustach to nie lada wyzwanie.

Niebawem opublikujemy materiał filmowy z 28 Finału WOŚP w Dąbrowie Białostockiej. Relacje będzie można obejrzeć również w sieciach telewizji kablowych firm: SulikaNET, Idealan oraz KOBA na kanale 222. Na tę chwilę zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

 

/FL,TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.