• 1
  • 2


 

piątek, 31 styczeń 2020 12:00

Drogi mrożące krew w żyłach [Zdjęcia]

Opowieści z podróży motocyklowych Pana Wojciecha.

Nowy Rok w Bibliotece rozpoczął się od spotkania z turystą motocyklowym Wojciechem Haponikiem. Jego wystąpienia zawsze przyciągają  stałych bywalców, ale też nowych odbiorców.
Tematem przewodnim była podróż po krajach bałkańskich. Pan Wojciech zwiedził m.in. Bośnię, Grecję, Czarnogórę i Albanię. Jak zawsze przygotował wspaniałą prezentację, którą podzielił się z naszymi gośćmi.

Państwa bałkańskie charakteryzują się dużą wieloetnicznością. Na jednej płaszczyźnie współwystępują różne religie – katolicyzm, prawosławie oraz islam. Pan Wojciech przygotował mnóstwo zdjęć i opowiedział wiele ciekawostek, których nie mielibyśmy szansy usłyszeć gdzieś indziej bądź wyszukać w internecie.


Bałkany okazały się też prawdziwą skarbnicą motocyklowych dróg. Od łagodnych i płaskich, do szalonych i stromych. W przygotowanej przez Pana Wojciecha prezentacji uczestnicy mieli okazję zobaczyć drogi mrożące krew w żyłach, z osypującymi się skałami, zupełnie niezabezpieczonymi przepaściami i spadkami wysokości.

Opowieści z podróży motocyklowych Pana Wojciecha są zawsze wspaniałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat prezentowanych krajów, przeplatane zabawnymi anegdotami o napotkanych zwierzętach, cudach przyrody i niesamowitych ludziach.

źródło informacji: Materiał nadesłany na naszą stronę naszej redakcji od Biblioteki publicznej w Sokółce z prośbą o publikację.

WW

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.