sobota, 22 luty 2020 21:28

KS Szczypiorniak wygrywa z SPR Pabiks Pabianice [Film i Zdjęcia]

Pierwsza połowa niepewna, druga połowa miażdżąca. Nie zabrakło sportowych emocji trzymających do końca, sędziowie pokazali również czerwoną i niebieską kartkę.

W pierwszej połowie gra toczyła się zaciekle, drużyna KS Szczypiorniaka „odskoczyła” od rywali tylko 2 punktami. Duże zmiany przyniosła druga połowa meczu. Bramkarze wykazali się bardzo dobrą obroną, natomiast atak w wykonaniu dąbrowskiej drużyny był niezwykle skuteczny. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 30:19 dla drużyny KS Szczypiorniak.
Sędziowie byli również zmuszeni do wyciągnięcia czerwonej oraz niebieskiej kartki dla zawodnika SPR Pabiks Pabianice, za niesportowe zachowanie na polu gry.
W następnym meczu 4 kolejki, który odbędzie się 7.03.2020r. Drużyna KS Szczypiorniak zmierzy się na wyjeździe z liderem KS Uniwersytet Radom.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.