• 1


 

czwartek, 02 grudzień 2021 14:03

Gadżety świąteczne dla firmy - tak czy nie? [Atykuł sponsorowany]

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami - przedsiębiorcy przygotowują więc upominki zarówno dla swoich pracowników, jak i kontrahentów czy parterów biznesowych. Choć zwykle decydujemy się podarować im coś innego, niż typowe gadżety reklamowe, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stanowiły one dodatek do świątecznej paczki. Czy warto postawić na gadżety w świątecznym wydaniu, czy może lepiej wybrać uniwersalne modele?

Magia świąt?

W sklepach magię świąt możemy poczuć nawet na początku listopada, jednak prawdziwe przygotowania do nich zaczynamy najczęściej dopiero w grudniu. Wtedy też większość z nas chce się zatopić w świątecznej atmosferze, bez względu na to, czy obecnie znajdujemy się w miejscu pracy, czy też w domu. Zakłady pracy często dekorujemy choinkami czy innego rodzaju ozdobami, aby przyjemniej było nam wykonywać obowiązki zawodowe. Magię świąt warto wykorzystać również, przygotowując projekty gadżetów reklamowych. Dlaczego warto w nie zainwestować? Ponieważ Święta Bożego Narodzenia uwielbia każdy z nas, dlatego gadżety reklamowe z motywami świątecznymi z pewnością wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych. Możemy dołączyć je do paczek dla pracowników bądź też kontrahentów, a nawet partnerów biznesowych. Mogą one stanowić miłe dopełnienie prezentu dla osób, z którymi łączą nas biznesowe relacje. Gadżety reklamowe z motywami bożonarodzeniowymi są o tyle lepsze od zwyczajnych gadżetów, że te drugie możemy podarować zainteresowanym przez cały rok. Tymczasem na święta każdy chciałby dostać coś unikalnego, co dodatkowo sprawi, że poczujemy ich magię. W świąteczne gadżety warto wyposażyć również swoje biuro - wystarczą długopisy ze świątecznymi motywami czy innego rodzaju artykuły piśmiennicze. Ciekawym pomysłem będzie również zamówienie ekologicznych toreb na prezenty, do których możemy zapakować upominki. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie, niż kupowanie tradycyjnych torebek ze świątecznymi motywami. Choć są one piękne, to jednak nie pomagają one budować obrazu poważnej firmy w oczach pracowników czy kontrahentów.

Kiedy zamówić gadżety?

Świąteczne gadżety reklamowe warto zamówić jak najszybciej - wiele firm robi to jeszcze w listopadzie, a nawet w październiku. Niemniej jednak nie wszystkie mogą sobie pozwolić na to, aby tak szybko zamówić poszczególne prezenty. Problemem może być na przykład magazynowanie ich bądź też spore koszty, jakie trzeba ponieść, zwłaszcza jeśli chcemy obdarować drobnostkami większą liczbę osób. Wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy zakup gadżetów świątecznych będzie dla nich opłacalny, bowiem faktem jest, iż pod koniec roku zwykle staramy się wydawać jak najmniej. Wszystko dlatego, że zależy nam na osiągnięciu dobrych wyników finansowych w sprawozdaniu rocznym. Z drugiej strony okazuje się, że gadżety reklamowe z motywami świątecznymi, wbrew powszechnej opinii, wcale nie muszą kosztować zbyt dużo. Wystarczy tylko wybrać do współpracy firmę, która dostarczy nam je po niskiej cenie, dzięki czemu będziemy w stanie sporo zaoszczędzić. Nie musimy decydować się na zakup kosztownych gadżetów - możemy dodać do paczki długopis bądź ołówek z choinką czy mikołajem. Oczywiście, w przypadku prezentów dla ważniejszych kontrahentów, warto zainwestować w nieco droższy, lecz zarazem bardziej elegancki prezent. Jeśli do tej pory nie zdążyliśmy zamówić gadżetów reklamowych, które moglibyśmy podarować pracownikom i innym osobom na święta, nie warto czekać! Najlepiej złożyć zamówienie jak najszybciej, aby upominki otrzymać jeszcze przed zakładowym spotkanie wigilijnym, kiedy to najczęściej wręczamy paczki. Wybierzmy tym samym sklep, który jest w stanie zrealizować nasze zamówienie w jak najkrótszym czasie. Gadżety świąteczne dobrze jest kupować w sieci, gdzie mamy ogromny wybór różnego rodzaju produktów, a co więcej, zamówienie możemy złożyć o dowolnej porze dnia. Ceny również są bardzo atrakcyjne, a jest to szczególnie ważne dla firm, które mają nieco ograniczony budżet "gwiazdkowy" na zakup prezentów. 

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.