• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 26 maj 2015 14:05

XIX Cross Trzeźwości w Suchowoli [Film]

W niedzielę w Suchowoli odbył się XIX Cross Trzeźwości. Prawie pół tysiąca sportowców wystartowało we wszystkich biegach. Zapraszamy na naszą relację wideo oraz wyniki!

Pierwsza trójka

Wśród mężczyzn:

Smalec Michał czas 29:02
Wakuluk Adam czas 29:52
Bielawiec Maciej 30:19

Wśród kobiet:

Rutkowska Katarzyna czas 37:18
Lupa Beata 37:27
Kropiewnicka Julita 37:30

W kategorii mieszkańcy Gminy Suchowola:

Paulina Makarska z Jatwiezi Małej,
Daniel Kuźbiel – Bachmackie Kolonie

Kategorie wiekowe:
40-49 lat:
Sokołowska Marta
Krzyżanowski Karol
50-59 lat:
Artemiuk Eugenia
Kot Anatol
60 lat i starsi:
Stasiewicz Wiera
Tadeusz Dziekoński


Kategoria „Biegi towarzyszące”

Szkoła Podstawowa:
Dziewczyny do kl. II:
I miejsce Kropiwnicka Gabriela, SP Chodorówka
II miejsce Szubzda Wiktoria
III miejsce Turel Gabrysia, SP Suchowola
Chłopcy do kl. II:
I miejsce Potapo Artur, SP 50 Białystok
II miejsce Rakus Konrad, SP Suchowola
III miejsce Jurkowski Kacper, SP Białousy
Dziewczyny kl. III-IV:
I miejsce Kolenda Diana z Grodna
II miejsce Trufanowa Wioleta z Grodna
III miejsce Skurska Weronika SP Janów
Chłopcy kl. III-IV:
I miejsce Saniukiewicz Jerzy z Grodna
II miejsce Moćko Arkadiusz SP Janów
III miejsce Zawadzki Krzysztof SP Jaświły
Dziewczyny kl. V-VI:
I miejsce Choroszewicz Wioleta SP Suchowola
II miejsce Ciochanowska Aleksandra z Goniądza
III  miejsce Krynicka Nicol SP Korycin
Chłopcy kl. V-VI:
I miejsce Bielawski Krzysztof SP Suchowola
II miejsce Misarko Michał SP Suchowola
III miejsce Kul Dariusz SP Janów

Gimnazjum
Dziewczyny Gimnazjum:
I miejsce Gładnaja Anastazja z Grodna
II miejsce Kiszluk Justyna SP Suchowola
III miejsce Danilewicz Zuzanna SP Janów
Chłopcy Gimnazjum:
I miejsce Zwierżewicz Marek z Grodna
II miejsce Wronowski Albert Banie Mazurskie
III miejsce Zieziula Piotr SP Janów

W punktacji szkolnej:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Suchowoli
II miejsce Szkoła Podstawowa w Janowie
III miejsce Szkoła Podstawowa w Chodorówce Nowej
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Białousach
V miejsce Szkoła Podstawowa z Grodna
VI miejsce Szkoła Podstawowa z Goniądza

W gimnazjum:
I miejsce Gimnazjum z Janowa
II miejsce Gimnazjum z Suchowoli
III miejsce Gimnazjum - Grodno
IV miejsce Gimnazjum - Banie Mazurskie

Za informację o wynikach dziękujemy Joannie Beczko z GOKSiT w Suchowoli.

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.