• 1
  • 2
  • 3
środa, 03 czerwiec 2015 13:39

Szkolny Festiwal Talentów w ZSI [Zdjęcia]

W Zespole Szkół Integracyjnych w Sokółce odbył się VI Szkolny Festiwal Talentów.

Na scenie swoimi umiejętnościami, m.in. wokalnymi i tanecznymi, popisywali się uczniowie ze wszystkich klas. Ci najmłodsi, z klas I-III, przygotowali pod okiem opiekunów występy grupowe. Starsi uczniowie prezentowali się również indywidualnie.

Jak powiedziała nam Dyrektor placówki Maria Andrzejewska, zainteresowanie Festiwalem jest co roku bardzo duże. Dzieci chętnie próbują swoich sił w występach przed większą publicznością. Oprócz zabawy jest to też doskonałe przygotowanie do dorosłego życia, choćby do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę.- Umiejętność prezentacji przed szerszym gronem jest bardzo ważna – dodała Pani Dyrektor.

I chociaż dla wielu uczniów, szczególnie tych trochę starszych, publiczne wystąpienie to trema i wielkie wyzwanie, wszyscy zaprezentowali się znakomicie.

Dodatkową atrakcja Festiwalu są zapraszani goście. W tym roku to m.in.: były wychowanek szkoły Michał Gieniusz (obecnie opiekun Teatru Amatorskiego „Coś”) i Zespół „Uzależnieni”, w którym grają rodzice jednej z uczennic. Dzisiejsza impreza ma na celu, nie tylko pokazanie nowych talentów, ale również uświadomienie dzieciom, że warto te talenty pielęgnować, bo zaprocentują one w przyszłości.

VI Szkolny Festiwal Talentów w ZSI udało się zorganizować dzięki Oddziałowi Regionalnemu PZU w Warszawie oraz Dyrektorowi Wacławowi Lewandowskiemu.- Dzięki ich pomocy zakupiliśmy pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki artystom prezentującym się na Festiwalu. Bardzo dziękuję Dyrektorowi SOK- u Panu Zbigniewowi Dębko oraz Panom Jarosławowi Cilulko i Michałowi Gieniusz za współpracę przy organizowaniu naszego Festiwalu. – dodaje Dyrektor Szkoły Maria Andrzejewska

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.