• 1

 
 

czwartek, 24 listopad 2022 12:26

Spartakiada "Aktywniej Razem" [Zdjęcia]

I tym roku wolontariusze z Zespołu Szkół okazali się wspaniałymi towarzyszami zabawy uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J.Korczaka w Sokółce.

Dziś na hali sportowej w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Sokółce odbyła się VII Szkolna Spartakiada “Aktywniej Razem”. Uczestnikami tej imprezy byli wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce.

Celem wydarzenia było wyzwalanie aktywności ruchowej niepełnosprawnych dzieci i młodzieży oraz stworzenie uczestnikom możliwości przeżywania radości i dumy ze swoich osiągnięć.

Zgodnie z tradycją wydarzenie rozpoczął marsz przy hymnie spartakiady.

Podczas imprezy nie zabrakło takich atrakcji jak  dmuchańce,dmuchanego toru przeszkód,pokazów sztuczek od Cyrkplozji, malowania twarzy, ringu bokserskiego, oraz wielu innych zabaw.   Wszystkie atrakcje oblegane były przez dzieci, które nie bacząc na zmęczenie bawiły się pod czujnym okiem opiekunów. W międzyczasie chętni uczniowie rozegrali Turniej Tenisa Stołowego.

Również tym razem wolontariusze z Zespołu Szkół okazali się wspaniałymi towarzyszami zabawy uczniów. Ich nieocenione podejście, umiejętności empatii, tolerancji wytworzyły wspaniałą atmosferę.

Z wspaniałą sportowa postawę, każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, a na zakończenie spartakiady wszyscy zawodnicy zostali poczęstowani ciepłym posiłkiem i słodkim pączkiem.

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv