• 1

  


 

czwartek, 25 maj 2023 10:20

Konkurs fotograficzny „Moja, Twoja, Nasza książka” [Plakat]

Filia Biblioteczna nr 1 Biblioteki Publicznej w Sokółce organizuje konkurs fotograficzny ph.: „Moja, Twoja, Nasza książka”,  dzieci i młodzież do 15 roku życia mogą wziąć udział.

1. Konkurs fotograficzny ph.: „Moja, Twoja, Nasza książka” organizuje Filia Biblioteczna nr 1 Biblioteki Publicznej w Sokółce (Osiedle Zielone 4, 16-100 Sokółka).

2. Konkurs trwa od 24 maja 2023 roku do 16 czerwca 2023 roku.

3. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 czerwca 2023 roku.

4. Uczestnikiem konkursu może być dziecko do 15 roku życia, które stosując się do regulaminu, prześle zdjęcie konkursowe na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Do pracy konkursowej należy dołączyć Kartę zgłoszeniową ( wysłać skan, bądź dostarczyć osobiście do placówki Filii Bibliotecznej nr 1 (Załącznik 1)

6. Zadanie konkursowe polega na wysłaniu zdjęcia, które nawiązuje do tematu „Moja, Twoja, Nasza książka” na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wiadomości należy wpisać tytuł konkursu „Moja, Twoja, Nasza książka”, w treści wiadomości umieszczamy: Imię i nazwisko autora, nr telefonu kontaktowego, wiek.

7. Każdy uczestnik może przesłać 1 zdjęcie, na którym może być zawarty wizerunek, samego Uczestnika konkursu, jak i innych osób, wyrażających zgodę na udział w sesji zdjęciowej. Dokonanie zgłoszenia pracy konkursowej zgodnie z zasadami Regulaminu równoznaczne jest z udzieleniem Organizatorowi zgody na wykorzystywanie zdjęć w działaniach promocyjnych oraz upublicznienie wizerunku.

8. Praca konkursowa powinna w sposób twórczy nawiązywać do tematu zadania konkursowego, powinna być autorska i oryginalna.

9. Jury oceni kreatywne podejście do tematu, zgodność z tematem oraz poczucie humoru autorów zdjęć.

10. Prace konkursowe zawierające treści naruszające prawa autorskie osób trzecich, naruszające powszechnie przyjęte zasady moralności, godność osobistą, między innymi na tle religijnym, etnicznym i rasowym, oraz prace nie spełniające wymagań regulaminowych, podlegają odrzuceniu przez Organizatora.

11. Uczestnicy konkursu zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową lub telefonicznie. Nagrody odebrać można będzie w uzgodnionych drogą indywidualną terminach w siedzibie Organizatora.

Plakat promujący konkurs fotograficzny

Źródło: sokolka.naszabiblioteka.com

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv