poniedziałek, 04 grudzień 2023 10:00

Będzie nowa droga do Polanek [Zdjęcia]

W piątek 1 grudnia 2023 roku Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska podpisała umowę na na wykonanie dokumentacji projektowej drogi do wsi Polanki. Wykonawcą będzie firma STRADA Tomasz Borowik z Białegostoku. Wartość to 239.850 zł.

Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej nr 103850B Jałówka – Polanki na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1300 B (Rozedranka Nowa – Jałówka – Rozedranka Stara) do miejscowości Polanki i granicy gminy Sokółka, drogi gminnej nr 103875B w miejscowości Polanki oraz ich łącznika.

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej na odcinku Jałówka – Polanki z przebudową nawierzchni na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1300 B (Rozedranka Nowa – Jałówka – Rozedranka Stara) do miejscowości Polanki, oraz z odwodnieniem powierzchniowym, długość ok. 2300 m.

Teren planowanej inwestycji przebiega przez: otulinę Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej im. profesora Witolda Sławińskiego, Puszczę Knyszyńską Natura 2000. Termin realizacji dokumentacji projektowej to 18 miesięcy od dnia podpisania umowy. Wykonawca po podpisaniu umowy w terminie 60 dni przedstawi zamawiającemu koncepcje przebiegu drogi wraz z rozwiązaniami technicznymi dot. obiektu mostowego z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych proponowanych rozwiązań.

Źródło: sokolka.pl

Kontakt


POWIATOWY DOM KULTURY W SOKÓŁCE
ul. Adama Mickiewicza 11 
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 388681522
NIP: 5451823249

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv