środa, 06 grudzień 2023 16:52

Dzieci z dąbrowskiej „zerówki” pochwaliły się swoim talentem dekoracyjnym [Film]

6 grudnia dąbrowska Biblioteka Publiczna stała się miejscem pełnym zapachu świątecznych pierników. Mali uczniowie z dąbrowskiej "zerówki" wzięły udział w warsztatach zdobienia świątecznych pierniczków.

Zajęcia zostały zorganizowane we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich "Kamyczki" z Kamiennej Starej, warsztaty miały na celu nie tylko ozdobienie pierniczków, ale także rozwijanie zdolności manualnych i promowanie współpracy w grupie. Przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich pierniczki, w kształcie choinek, gwiazdek, serc i rękawiczek, stanowiły bazę dla kreatywnych wyobrażeń dzieci.

Podczas zajęć, dzieci mogły dać upust swojej wyobraźni, ozdabiając pierniczki różnokolorowymi lukrami, polewami i cukrowymi ozdobami. Wzajemna pomoc i współpraca były widoczne, gdy maluchy wymieniały się pomysłami i technikami dekoracyjnymi.

Ostateczne efekty pracy dzieci były niezwykłe - pięknie udekorowane pierniczki, które nie tylko zachwycały wzrok, ale także smakiem. Każde dziecko mogło zabrać ze sobą swoje własne, wyjątkowe dzieło, pełne świątecznej magii.

Warsztaty zdobienia pierniczków okazały się nie tylko doskonałą zabawą, ale także świetną okazją do integracji, kreatywnego wyrażania siebie oraz nauki poprzez działanie. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników i wspierającej atmosferze, warsztaty były niezapomnianym doświadczeniem świątecznej radości i twórczej ekspresji dla wszystkich.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

 

 

/TL/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv