wtorek, 23 styczeń 2024 14:25

Masa atrakcji podczas "Ferii w Mieście" z OSiR Sokółka [Film, Zdjęcia]

Ferie zimowe będą czasem radości, zabawy i pełnych wrażeń przygód dla najmłodszych. Pierwszy turnus półkolonii "Ferie w mieście 2024" rozpoczął się 22 stycznia, obiecując dzieciom wyjątkowe chwile pełne atrakcji.

Dla maluchów zostanie przygotowany różnorodny program, obejmujący zarówno aktywności na świeżym powietrzu, jak i fascynujące zajęcia w pomieszczeniach. Jednym z najciekawszych punktów programu będzie wyjazd do Szelmentu, gdzie dzieci będą miały okazję do odkrywania uroków zimowej natury oraz wspólnego białego szaleństwa. Planowane są również wyjazdy do parku trampolin, muzeum wojska. Na uczestników czekają też takie atrakcje jak zajęcia z robotyki.

Łyżwiarstwo zawsze będzie strzałem w dziesiątkę podczas zimowych ferii, dlatego nie zabraknie w programie pierwszego turnusu półkolonii. Dzieci będą miały okazję doskonalić swoje umiejętności na lodowisku, ciesząc się zimowym klimatem i świeżym powietrzem.

Kino będzie doskonałą formą relaksu i rozrywki, zwłaszcza w czasie ferii. Maluchy będą mogły delektować się filmowymi produkcjami dostosowanymi do ich wieku, czując magię kinowego świata i rozpalając wyobraźnię.

Sportowe emocje będą nieodłącznym elementem ferii, dlatego dzieci będą miały szansę uczestniczyć w różnorodnych zajęciach na hali sportowej. Ruch, zabawa i zdrowa rywalizacja sprawią, że każdy dzień będzie pełen energii i uśmiechu.

Nie zabraknie także wizyt służb mundurowych, które z fascynacją opowiedzą dzieciom o swojej codziennej służbie, a także pozwolą na bezpośredni kontakt z ich specjalistycznym wyposażeniem.

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv