wtorek, 27 luty 2024 10:00

Zajęcia Sprawnościowe i Spotkanie z Emerytowanym Policjantem w Zespole Szkół w Sokółce [Zdjęcia]

W Zespole Szkół w Sokółce uczniowie klas mundurowych mogli wspólnie z instruktorami sprawdzić, na czym polega test sprawności fizycznej i poćwiczyć pokonywanie toru przeszkód. Funkcjonariusze z sokólskiej komendy omówili, jak prawidłowo pokonać tor przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do policji. Tego samego dnia uczniowie spotkali się również z emerytowanym policjantem, by dowiedzieć się, jak wygląda nabór do służby.

Wychodząc naprzeciw potrzebom społecznym, sokólscy policjanci przy współpracy z dyrektorem oraz kadrą pedagogiczną Zespołu Szkół w Sokółce zorganizowali zajęcia sprawnościowe, podczas których zademonstrowano prawidłowość testu sprawności fizycznej do policji. W sali gimnastycznej grupa kilkudziesięciu uczniów klas mundurowych mieli możliwość sprawdzić swoją kondycję. Przedstawiciele komendy monitorowali poczynania potencjalnych kandydatów, korygując ewentualne błędy. Wszystko po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie z tym etapem kwalifikacyjnym. Tego samego dnia, podczas spotkania z emerytowanym policjantem Panem Sławomirem Szarejko, uczniowie ostatnich klas mieli również możliwość posłuchania historii o wieloletniej służbie policjanta i mogli dowiedzieć się jak wygląda nabór do służby.

Źródło: KPP Sokółka

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv