czwartek, 11 kwiecień 2024 14:42

Debata społeczna "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ" [Zdjecia]

„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ!” - to hasło debaty społecznej, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Krynkach. Po raz kolejny policjanci wyszli naprzeciw mieszkańcom, chcąc poznać ich problemy oraz potrzeby.

Dziś w Krynkach policjanci przeprowadzili debatę społeczną pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie -możesz mieć na nie wpływ!”. Spotkanie z mieszkańcami miało na celu zacieśnianie współpracy policji ze społecznością lokalną oraz stanowiło doskonałą okazję do dyskusji i zgłaszania aktualnych problemów, które występują na terenie gminy. Podczas spotkania poruszono najważniejsze kwestie dotyczące bezpieczeństwa. Policjanci przedstawili mechanizmy działania oszustów oraz apelowali o rozsądek podczas podejmowania wszelkich decyzji finansowych. Mundurowi przypomnieli również zasady funkcjonowania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji „Moja Komenda”, stanowiących wsparcie policji na rzecz diagnozowania aktualnych zagrożeń. Debata była doskonałą okazją, aby porozmawiać z mieszkańcami o istniejących wokół nich zagrożeniach oraz sposobach ich unikania i eliminowania. W spotkaniu uczestniczyli również burmistrz Krynek i Komendant Placówki Straży Granicznej w Krykach.

Źródło: KPP Sokółka

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv