środa, 29 lipiec 2015 09:02

Koncert na 15-lecie BBT w kinie "Sokół"

Przypominamy, że w najbliższą sobotę kino "Sokół"  we współpracy z Sokólskim Ośrodkiem Kultury organizuje koncert sokólskiego zespołu Black Birds' Theatre.

Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu) są do nabycia w kasie Kina „Sokół” w Sokółce. Początek koncertu o godz. 20:01. Szczegóły dotyczące koncertu znajdziecie na profilu facebook Black Birds' Theatre. A oto, co na temat wydarzenia mają do powiedzenia sami członkowie zespołu:

"Black Birds' Theatre obchodzi swoje 15-lecie! Zapraszamy wszystkich stałych bywalców towarzyszących nam przez te lata, a także każdego, kogo interesuje szeroko pojęta muzyka rockowa. Możecie się spodziewać sporej dawki progresywnej muzyki i energii. Odkurzymy dla Was to, co najlepsze z ostatnich lat, ale też coś z naszych zamierzchłych i burzliwych początków.

Zespół założyli Mariusz Kabelis i Piotr Ignatowicz w czerwcu 2000 roku. Kapela szybko zaczęła koncertować. Wkrótce dołączyli Paweł Ambrożewicz (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Anuszkiewicz (perkusja) i Kamil Wańczewski (bas). Od występów w klubach, przez wspólne trasy z Radiem Białystok, Juwenalia, po festiwale. Kiedy wyznawana przez pięciu członków zasada: „Żadnych konkursów!” została złamana, zespól został laureatem Białostockiej Wiosny Muzycznej 2003, Zgrzytów 2003, Piastowskiej Wiosny Muzycznej 2003 i Jazz & Rock Festiwalu 2003 w Olsztynie. Zarejestrował również dwa studyjne materiały. Po kilku latach wspólnego grania i roszadzie w składzie zespołu drogi muzyków rozeszły się na jakiś czas. W obecny skład zespołu wchodzą: Mariusz Kabelis (śpiew, gitara), Piotr Ignatowicz (bas), Paweł Ambrożewicz (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Anuszkiewicz (perkusja) i Grzegorz Panow (gitara). Od pewnego czasu znów wszyscy czynnie zajmują się muzyką. Od St. Albans w Wielkiej Brytanii po Nasze piękne miasto. Wszystkich członków BBT łączy miłość do muzyki i sentyment do wspólnej przeszłości. Dlatego też wiosną, 2000km stąd, popijając drinka, dwóch założycieli zespołu, oglądając razem swoje stare koncerty zgrane z taśm VHS powzięło decyzję: Trzeba uczcić to 15-lecie... i to z hukiem..."

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv