wtorek, 01 wrzesień 2015 14:25

Bezpieczna droga do szkoły w Sokółce [Zdjęcia]

Dziś w ramach akcji bezpieczna droga do szkoły sokólska policja ustawiła patrole przy szkołach.

W ramach akcji, policyjne patrole zostały ustawione min. na ulicach Mickiewicza i Ściegiennego, na osiedlu Zielonym oraz skrzyżowaniu 1-go Maja/Szkolna.  -Przy okazji zmiany organizacji ruchu przy szkole podstawowej, na ulicy Ściegiennego, patrole zostały wzmocnione, aby nie dochodziło do korkowania ulicy, jechania pod prąd. Mundurowi wobec kierowców stosują środki przewidziane prawem - mówi podinsp. Krzysztof Pawłowski, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.
Przypominamy, że od niedawna ulica 1-go Maja, od Placu Kościuszki do skrzyżowania z ulicą Bohaterów Monte Casino jest jednokierunkowa. Również ulica Ściegiennego, od Pocztowej do Mickiewicza jest teraz jednokierunkowa. Istnieją plany zakładające w przyszłości, że ulica Wróblewskiego ma być jednokierunkowa. Jednak dokładna data nie jest znana. Wszelkie zmiany w organizacji ruchu mają być wprowadzane stopniowo. Będziemy na bieżąco informować państwa o zmianach w ruchu na naszej stronie internetowej.
-Najpierw chcemy, aby kierowcy przyzwyczaili się do obecnej organizacji ruchu na ulicach 1-go Maja i Ściegiennego. Mandat za jechanie ulicą jednokierunkową pod prąd może wynieść nawet do 500 zł i 5 punktów karnych.  - dodaje podinsp. Krzysztof Pawłowski.

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv