wtorek, 08 wrzesień 2015 09:22

Mecz Trampkarzy AS Falcon vs Szudziałowo [Zdjęcia]

W sobotę 5 września o godzinie 10.00 na stadionie w Sokółce rozegrano mecz 2. Kolejki Grupy I Trampkarzy.

Po porażce w pierwszym spotkaniu z Krynkami 0:2, nasi zawodnicy chcieli odbudować swoje morale. Plan udało się zrealizować. Pierwsza połowa po 2 bramkach Ostapkiewicza, jednej Zubrzyckiego i samobójczym golu gości zakończyła się wynikiem 4:1 dla naszego zespołu. W drugiej połowie nasz zespół nie zwolnił tempa i zaraz po wznowieniu Kamil Maksimczyk podwyższył wynik na 5:1. Nasz zespół przez całe spotkanie miał ogromną przewagę w posiadaniu piłki. Akcje były składne i przemyślane. Tylko momentami wdzierał się chaos w nasze szeregi gdy przeciwnik przejmował piłkę i długim podaniem próbował uruchomić napastnika. W środku pola dobrze zaprezentowali się "koledzy z klasy", pewnie kierując poczynaniami zespołu. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 8:2. Bramki dla AS Falcon Sokółka zdobywali: