wtorek, 15 wrzesień 2015 08:38

Trójka z Metal Fach Bike Team na podium w Supraślu [Zdjęcia]

W ostatnią niedzielę młodzi kolarze z Metal Fach Bike Team ścigali się w Supraślu, w ramach Maratonów Kresowych.

Dystans Mini o długości 9 km był łatwy i bez stromych podjazdów. Wyznaczona trasa miała identyczny przebieg, jak w zeszłym roku. Wielu zawodników mogło więc porównać  sobie czas z obu przejazdów i wyciągnąć wnioski.

W kategorii Dzieci Młodsze Jan Kaźmierowski zdobył pierwsze miejsce, poprawiając swój czas do ubiegłego roku o 3 minuty, jadąc ze średnią prędkością 24,5 km/h.
Michał Januszkiewicz uplasował się na drugim miejscu, również poprawiając swój czas do ubiegłego roku.

Dystans Półmaraton o długości 26 km należał do najtrudniejszych w sezonie. Było sporo stromych podjazdów na Wzgórzach Krzemiennych, które potrafią solidnie zmęczyć. Na tej bardzo interwałowej i wymagającej trasie Ania Jarosz zdobyła trzecie miejsce w kategorii Kobiety Junior.

Informacje i zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości Janusza Kaźmierowskiego.