wtorek, 15 wrzesień 2015 15:34

Dzień z ekologią [Zdjęcia]

W niedzielę w ramach Powiatowego Festynu Rodzinnego, na terenie Starostwa Powiatowego w Sokółce, odbyła się impreza pod hasłem „Dzień z ekologią”.

-Realizując ten projekt kierowaliśmy się potrzebą włączenia dzieci jak i rodziców do działań na rzecz ochrony środowiska, zachęcania ich do pogłębiania wiedzy na temat problemów ekologicznych. Młodzi uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami o tematyce ekologicznej, m.in: rzucie puszką do kosza, rebusach, segregacji odpadów, konkursach plastycznych i muzycznych. Największą frajdą dla najmłodszych uczestników było rysowanie kredą zwierząt, które mogły spotkać w lesie. Wśród starszej młodzieży zainteresowaniem cieszyły się łamigłówki, dotyczące segregacji śmieci, oraz ekorebusy z hasłami ochrony przyrody. Dzieci z chęcią brały udział w zabawach, a na ich twarzach gościł uśmiech. Rodziny biorące udział w imprezie dowiedziały się o wartości przyrodniczej i atrakcyjności powiatu sokólskiego, zapoznały się z walorami przyrodniczymi i turystycznymi, rezerwatami, szlakami, zwierzętami poddanymi wieloletniemu programowi ochrony na naszych terenach. - czytamy na stronie Powiatu Sokólskiego.

Źródło informacji i zdjęć: www.sokolka-powiat.pl

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv