środa, 30 wrzesień 2015 11:08

Ser koryciński nagrodzony medalem

Jeden z najbardziej znanych produktów rodem z Podlasia został wyróżniony podczas tegorocznej edycji Targów Smaki Regionów, jakie odbyły się podczas Targów Polagra Food w Poznaniu.

Ser koryciński swojski produkowany w  gospodarstwie państwa Bielców otrzymał jedną z najbardziej prestiżowych nagród w Polsce i Europie – Medal Targów Poznańskich Smaki Regionów. Gospodarz z Aulakowszczyzny przyznał, że nigdy nie miał wątpliwości co do wysokiej jakości produkowanych przez nich serów.

–Sery korycińskie są wyjątkowe, dlatego pokochały je rzesze Polaków w kraju i poza jego granicami. To prawdziwy hit. Najlepsi kucharze w Polsce zachwycają się tym produktem – stwierdza Marcin Bielec.

Podczas poznańskich targów odbył się również prestiżowy konkurs – Kulinarny Puchar Polski. Poszczególne potrawy przygotowywane są z produktów z najwyższej półki. W tym roku znalazł się wśród nich ser z gospodarstwa Agnieszki i Marcina Bielców. Sery korycińskie swojskie są marką samą w sobie. Nie tak dawno ich producenci mieli jechać na targi do włoskiego Palermo. Niestety, Włosi w ostatniej chwili cofnęli zaproszenie. Okazało się, że powodem była... obawa przed  zbyt silną konkurencją.

Informacje i zdjęcie: podlaskie.strefaagro.pl


Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv