czwartek, 01 październik 2015 14:54

Biblioteka Publiczna zaprasza na dwa spotkania

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na spotkanie z  pedagogiem Arturem Brzezińskim - konsultantem Centrum Edukacji Nauczycieli "Jak poprzez rozmowę rozwijać u dziecka umiejętność samodzielnego myślenia?", które odbędzie się 8 października o godz. 15:30 w czytelni biblioteki. Również we czwartek odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań "Akcja: e-motywacja".

Na spotkaniu z Arturem Brzezińskim będzie mowa o:

    - jak słuchać dziecka, aby chciało do nas mówić,
    - jak pytać, aby mieć szansę na szczerą odpowiedź,
    - jak wyjaśniać coś dziecku, aby chciało tego wysłuchać,
    - jak zadbać o swoje i dziecka emocje podczas rozmowy.

Wideo spotkanie z Emilią Krakowską

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na pierwsze z pięciu spotkań z cyklu ph. "Akcja: e-motywacja". Początek spotkania o godz. 11:00, 8 października /czwartek/ w czytelni biblioteki - Os. Centrum 21.

Gościem pierwszego spotkania  będzie aktorka Emilia Krakowska, która będzie mówiła o mocy współpracy - zachęcała do angażowania się w inicjatywy grupowe, dzięki którym można często osiągnąć więcej niż w pojedynkę.
Swoją fachową wiedzą w każdym ze spotkań podzieli się z nami psycholog i skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski.  
 
Emilia Krakowska:
Urodzona w Poznaniu aktorka filmowa i teatralna. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Popularność i sympatię widzów zdobyła m.in. dzięki roli Jagny w serialu Jana Rybkowskiego „Chłopi”. Pełna ciepła, optymizmu i humoru- także tego zabarwionego ironią w dobrym wydaniu. Często podkreśla ważność umiejętności życia z ludźmi w zgodzie i dobrych relacjach. Powtarza, że należy rozmawiać. Dzięki rozmowie tworzy się społeczeństwo. W domu ma okrągły stół, bo jak twierdzi, przy nim wszyscy są równi. W lutym tego roku świętowała we Wrocławiu benefis z okazji swoich 75 urodzin. Twierdzi, że w teatrze można odzyskać spokój, swoją tożsamość i swoje miejsce.
 
Tomasz Kozłowski:
Z pochodzenia bolesławczanin - swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. 1,5 roku w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów) ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio chilli zet.

Informacje i zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości Katarzyny Bułkowskiej.

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv