piątek, 02 październik 2015 09:59

SPORTOWY POWIAT: Trudne mecze Sudovii i Szczypiorniaka

Najbliższy weekend przyniesie wiele ciekawych wydarzeń sportowych w naszym regionie. Już jutro swoje mecze rozegrają, m.in. Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka i Sokół „1946” Sokółka. Sprawdź, kto jeszcze zagra w sobotę i niedzielę.

Sokół „1946” Sokółka zmierzy się ponownie z Rospudą Filipów. Poprzedni mecz Sokółczanie wygrali 1:2. Było to bardzo trudne spotkanie, ze względu na zły stan murawy. Teraz zagrają u siebie przy dopingu kibiców i ten wynik z pewnością uda się im poprawić. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Sokółce. Już dziś zapraszamy na naszą transmisję „na żywo” ze spotkania!

Szczypiorniak po raz kolejny nie będzie miał łatwego zadania w II lidze. Podejmie u siebie zespół MKS Wieluń. Statystyki przemawiają na korzyść gości. Aktualnie są liderami tabeli, a w ubiegłym sezonie wygrali ze Szczypiorniakiem dwa razy. Jednak mają przed sobą bardzo długą podróż, bo aż 470 km. Może teoretycznie pomóc to Szczypiorniakowi w wygraniu meczu. Ostatnie mecze zawodników z Dąbrowy Białostockiej pokazały, że drużyna jest mocna, a ostatni mecz przegrała tylko dwoma punktami. Oby za trzecim razem udało się pokonać zespół z Wielunia. Mecz zostanie rozegrany na hali sportowej przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego 24 w Dąbrowie Białostockiej. Start w sobotę o godzinie 15:30.

Dąb Dąbrowa Białostocka zmierzy się tym razem z Puszczą Hajnówka. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe. Najbliżsi rywale Dębu wygrali w tym sezonie tylko dwa mecze. Jednak zespół z Dąbrowy nie może lekceważyć rywala i powinien podejść do tego meczu jak najbardziej poważnie. Początek w niedzielę o godzinie 14:00.

UM Krynki powalczy na wyjeździe z Jasion Jasionówką. Ostatni mecz Jasion przegrał z Pograniczem Kuźnica, jednak wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli klasy okręgowej i to on, przynajmniej na papierze, jest faworytem tego meczu. Początek meczu 4 października (niedziela) o godzinie 14:00 w Jasionówce.

UKS Sudovia Szudziałowo rozegra mecz wyjazdowy w Augustowie z miejscową Spartą. Będzie to bardzo trudne spotkanie ze względu, że Sparta jest liderem klasy okręgowej i walczyć będzie przed własną publicznością. Początek meczu w sobotę o godzinie 15:00.

Z pozostałych meczów:
Pogranicze Kuźnica zagra na wyjeździe ze Skrą Wizna. Początek w niedzielę o godzinie 15:00. Kora Korycin swój kolejny mecz zagra w Choroszczy z Narwią. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:00.

Zdjęcie: marketing-i-sport.blogspot.com

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv