poniedziałek, 26 październik 2015 10:14

Kolejne zwycięstwo Jacka Jarno

W V Edycji Eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów 2015 walczyło16 bilardzistów z Podlasia. W rozegranym w sokólskim Klubie Bilardowym LP turnieju, ponownie najlepszy okazał się Jacek Jarno z LP Metal-Fach Sokółka. W finale pokonał Krzysztofa Dubińskiego z Elidy Białystok.

Brązowe medale zdobyli: Artura Gajda z Białegostoku i  Lech Piekarski  z  LP Metal-Fach Sokółka.

Wśród juniorów ponownie najlepiej zagrał  11-letni Szymon Miroń, dopiero w ćwierćfinale uległ  swojemu trenerowi Lechowi Piekarskiemu, ostatecznie zajmując wysokie 5 miejsce.

Prawo udziału w Finale Mistrzostw Polski Amatorów, który odbędzie się 27-29 listopada w Łodzi wywalczyło 5 najwyżej sklasyfikowanych bilardzistów po 5 edycjach eliminacyjnych: