wtorek, 27 październik 2015 20:30

Sokół 1946 pokonał Wasilków i awansował do finałów Pucharu Polski [Film i Zdjęcia]

W dzisiejszym spotkaniu okręgowego Pucharu Polski Sokół 1946 Sokółka pokonał KS Wasilków 2:1. Dzięki temu zwycięstwu sokólska drużyna awansowała do 1/4 finału rozgrywek.

Pierwsza połowa była dość wyrównana. Obie drużyny miały szansę na zdobycie gola. Na początku drugiej części gry piłkę do bramki rywali skierował Jacek Dzienis. Po kilkunastu minutach drugiej połowy było już 2:0 dla Sokoła 1946. Jedyny gol dla gości padł po rzucie karnym. Ostatnie minuty spotkania zawodnicy rozegrali w gęstej mgle. Wynik meczu nie uległ już zmianie i to drużyna z Sokółki cieszyła się z awansu do 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.