poniedziałek, 16 listopad 2015 09:34

WEEKEND NA SPORTOWO: Szczypiorniak uległ zespołowi KS Uniwersytet [Zdjęcia]

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka okazał się słabszy od KS Uniwersytet Radom, a Dąb wygrał z Cresovią Siemiatycze. Sprawdź wyniki weekendowych zmagań sportowych.

W sobotnim spotkaniu piłkarze ręczni z Dąbrowy nie zdołali nawiązać równej walki z KS Uniwersytet. Przegrali wysoko 32:19 z drużyną, która walczy o awans do I ligi. Najbliższe spotkanie Szczypiorniak zagra już w środę w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Przeciwnikiem  będzie AZS AWF Biała Podlaska, zespół z którym zmierzą się również w najbliższym meczu ligowym.

W niedzielę na hali Zespołu Szkół w Sokółce odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Halowego Pucharu Polski. Szczegóły w artykule tutaj.

Dąb Dąbrowa Białostocka pokonał na wyjeździe Cresovię Siemiatycze 2:0. Zawodnicy zagrali pewnie i szybko zdobyli bramkę. Na listę strzelców w 20 minucie wpisał się Mateusz Sołowiej. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy Krzysztof Biernacki podwyższył na 2:0. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Dąb mógł cieszyć się z kolejnych 3 punktów. Obecnie klub zajmuje 4. miejsce w tabeli. Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej zawodnicy zagrają u siebie z Biebrzą Goniądz.