Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3


czwartek, 26 listopad 2015 11:46

Trwają prace nad powołaniem Młodzieżowej Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej [Zdjęcia]

W ramach projektu pn. „Wspólna sprawa – wspólny głos”, realizowanego przez Stowarzyszenie ANAWOJ w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej, odbyło się spotkanie z przedstawicielami uczniów. Tematem była kwestia powołania Młodzieżowej Rady.

Młodzież określała cele istnienia Rady, możliwe do realizacji działania Rady po jej ukonstytuowaniu się, zastanawiała się nad obowiązkami i prawami młodzieżowych radnych. To pierwszy warsztat tego typu w Dąbrowie Białostockiej, który rozpoczął pracę nad powołaniem Rady, która ma zapewnić trwałą i owocną współpracę z samorządem.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu „ERASMUS+”.Informacja i zdjęcia: liceum-dabrowa.pl

Kontakt

Sokółka TV - Twoja telewizja
tel: 666 828 883, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.