poniedziałek, 30 listopad 2015 10:37

WEEKEND NA SPORTOWO: Zwycięstwo i przegrana

W sobotę Sokół 1946 Sokółka wygrał towarzyskie spotkanie z Mołodecznem DUSH - 4 Białoruś. W niedzielnym finale halowego Pucharu Polski nie zdołali jednak wygrać nawet jednego meczu. UKS Mikolo wygrało za to na wyjeździe z MKS Ruch Wysokie Mazowieckie. Sprawdź wyniki weekendowych zmagań sportowych.

Sokół 1946 Sokółka wygrał w sobotę 5:2 mecz z drugoligową drużyną Mołodeczno DUSH – 4 z Białorusi. Relacja z tego spotkania dostępna tutaj.

Mikolo Sokółka wygrało na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Walka obu zespołów była wyrównana i pierwszego seta sokólska drużyna przegrała 23:25. W kolejnych byli jednak skuteczniejsi i wygrali je do 21, 17 i 18. Tym samym zwyciężyli 3:1 i znów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie Mikolo zagra ze Startem Szepietowo.

Sokół 1946 Sokółka (FC Słoiki) zakończył swoją przygodę z halowym Pucharem Polski. Na finałowym turnieju piłkarze nie mieli szczęścia. Dwóch zawodników doznało kontuzji, a kolejne dwie osoby otrzymały czerwone kartki, co uniemożliwiło im dalszą grę. Sokółczanie przegrali wszystkie mecze. Na zawody pojechał tylko 10-osobowy skład.  Mimo przeciwności zespół podjął walkę i prawie zremisował ostatni mecz z Białą Białystok. Niestety stracili bramkę w ostatniej minucie meczu.

Wyniki spotkań Sokoła 1946:

TSR Genticus II Białystok – Sokół 1946 Sokółka (FC Słoiki) – 7:1
Krymar Białystok - Sokół 1946 Sokółka (FC Słoiki) – 5:1
Sokół 1946 Sokółka (FC Słoiki) -  Biała Białystok – 5:6

KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka zremisował z ostatnią drużyną w tabeli Włókniarzem Konstantynów Łódzki 19:19. W pierwszej połowie zawodnicy z Dąbrowy zdominowali gospodarzy i zwyciężyli 14:5. W drugiej części gry Włókniarz zebrał siły i odrobił straty. Bramka na wagę remisu padła 30 sekund przed końcem. W kolejnym spotkaniu KS Szczypiorniak podejmie u siebie ChKS Łódź.