• 1

  


 

wtorek, 14 październik 2014 09:11

Obchody Święta Komisji Edukacji Naodowej w ZSO w Sokółce [FOTO]

Wczoraj w Zespole Szkół Ogólnokształcących na Zielonym Osiedlu odbyły się gminne obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej, połączone z oddaniem do użytku odremontowanej sali gimnastycznej.

 

 

 

Na uroczystość przybyli: Burmistrz Sokółki Stanisław Małachwiej wraz z zastępcami Piotrem Bujwickim i Krzysztofem Szczebiotem, radni i przewodniczący Rady Miejskiej - Robert Rybiński, Ewa Kulikowska dyrektor departamentu w Urzędzie Marszałkowskim, dyrektorzy i nauczyciele sokólskich placówek oświatowych, dyrektorzy sokólskich instytucji, przewodnicząca Rady Rodziców pani Izabela Parchanowicz, komendant Hufca ZHP Wojciech Pietraszewski, ks. Dziekan Prałat Józef Kuczyński, ks. proboszcz Jarosław Grygiewicz, emerytowani pedagodzy, rodzice i uczniowie. Rolę gospodarza pełnił dyrektor ZSO, Adam Kowalczuk. W czasie spotkania wręczono Nagrody Burmistrza zasłużonym nauczycielom miasta i gminy Sokółka oraz Nagrody Dyrektora pracownikom SP 3 i Gimnazjum nr 2. Dokonano też przecięcia wstęgi, które symbolizowało oddanie do użytku wyremontowanej sali sportowej. Miłym akcentem była część artystyczna, na którą złożył się występ Zespołu Muzycznego prowadzonego przez Ewę Dębko, inscenizacja „Szkolne Dziady” w wykonaniu podopiecznych Doroty Koprowskiej, występ taneczny dzieci z kl. III a, przygotowany pod okiem Barbary Tolko oraz pokaz umiejętności cheerleaderek trenujących z Elżbietą Król. O oprawę plastyczną zadbała Małgorzata Chociej, obsługą sprzętu nagłaśniającego zajmował się Radosław Kacunel. Po części oficjalnej goście oraz uczestnicy akademii spotkali się na słodkim poczęstunku.

Źródło informacji zdjęć: http://zso.sokolka.pl

 

 

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv