czwartek, 25 luty 2016 09:26

Prowadzili cały mecz. Przegrali w ostatniej minucie [2x Film i Zdjęcia]

KS Szczypiorniak przegrał wczoraj mecz z Czarnymi Regimin. Wynik nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania, ponieważ gospodarze powinni wygrać tę potyczkę.

Mecz odbył się wyjątkowo w środę, ponieważ w pierwotnym terminie w Dąbrowie Białostockiej były rozgrywane spotkania w ramach ćwierćfinałów Pucharu Polski.

Od pierwszej minuty Szczypiorniak spisywał się znakomicie. Prawie całą pierwszą połowę utrzymywał przewagę. W drugiej części gry dąbrowska drużyna prowadziła już pięcioma punktami, jednak goście zdołali doprowadzić do wyrównania, a na 2 minuty przed końcem wyszli na prowadzenie. Gospodarzom nie udało się już doprowadzić nawet do remisu. Spotkanie zakończyło się porażką 24:25 (14:11)

KS Szczypiorniak ma obecnie na koncie pięć punktów i zajmuje 12. miejsce w tabeli II ligi. W niedzielę zawodnicy z Dąbrowy zmierzą się na wyjeździe z liderem rozgrywek, drużyną MKS Wieluń.