środa, 22 październik 2014 11:00

Masz innowacyjny pomysł na biznes? Zgłoś się do konkursu!

Jeszcze do 26 października można składać zgłoszenia do Podlaskiego Akceleratora Innowacji.

 

 

Czas na innowacje „Made in Podlasie”. Czas na rozkręcenie pomysłu w „Podlaskim Akceleratorze Innowacji 2014”! Białostocki Park Naukowo-Technologiczny organizuje już trzecią edycję „Podlaskiego Akceleratora Innowacji” (PAI).


Jest to konkurs na pomysł oparty o zastosowanie nowoczesnych technologii skierowany głównie do studentów, pracowników naukowych, ale także do pozostałych osób mieszkających na terenie województwa podlaskiego.


Pula nagród w konkursie to aż 25.000 zł. Dodatkowo uczestnicy korzystają z 11 modułów szkoleń o wartości kilkunastu tysięcy złotych z zakresu m.in.: kreatywności, wystąpień publicznych, prezentacji inwestorskich, networkingu, a także opracowywania modelu biznesowego. Szkolenia dostępne będą dla wszystkich drużyn, które zakwalifikują się do udziału w konkursie. Udział w PAI to także szansa na pozyskanie wielu kontaktów biznesowych oraz inwestora i klientów.


"PAI otwiera oczy na temat prowadzenia własnej firmy. Daje niesamowitego motywacyjnego kopa i uczy na szkoleniach rzeczy z których wielu z nas nie zdaje sobie sprawy. Wszystko w miłej oprawie z możliwością poznania niesamowitych ludzi."  - Marek Antoniuk, lider zwycięskiego projektu PAI 2013 „Smart Farm”.


W pierwszym etapie konkursu należy wysłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej pai.bialystok.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 26.10.2014. Do drugiego etapu PAI 2014 zakwalifikuje się dziesięć najlepszych drużyn, wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Następnie przez ok. miesiąc trwać będą prace nad rozwijaniem pomysłu i ustalaniem koncepcji biznesowej. Pomoże
w tym zestaw fachowych szkoleń, warsztatów oraz coachingu. Ostatnim etapem będzie prezentacja przed komisją konkursową oraz inwestorami.


Więcej informacji o konkursie na: pai.bialystok.pl oraz facebook.com/Konkurs PAI.
Projekt dostał dofinansowanie ze środków Narodowego Banku Polskiego.
Partnerzy Projektu: DisplayLink Sp. z o.o., BIT SA, Infinity Group Sp. z o.o., ChM Sp. z o.o., Qburst Poland Sp. z o.o., Specjalna Suwalska Strefa Ekonomiczna SA w Suwałkach, Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp. z o.o.

Źródło informacji i plakatu: http://www.wrotapodlasia.pl


Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
e-mail: reklama@sokolka.tv