poniedziałek, 21 marzec 2016 10:46

Zoltar zwycięzcą PLPN 2016 [Zdjęcia i Wyniki]

W sobotę na hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce odbyła się finałowa kolejka Powiatowej Ligi Piłki Nożnej. Zagrano dziewięć ostatnich spotkań I Ligi i II Ligi.

Najlepszą drużyną I ligi okazał się Zoltar, który po dobrej grze zdobył 12 pkt. Na drugiej pozycji znalazł się zespół Starostwo i Przyjaciele z dorobkiem 9 pkt, natomiast trzecie miejsce przypadło Kanibalom, którzy zdobyli również 9 pkt, ale mieli gorszy bilans bramkowy.

Po uhonorowaniu zespołów pucharami, rozpoczął się kolejny etap rozgrywek, czyli mecze II ligi. Najlepszą drużyną okazał się zespół Pięknych i Młodych, którzy zdobyli 12 pkt. Drugie miejsce zajęli SKK z 10 punktami, zaś trzecie miejsce przypadło dla 4Fun, którzy uzyskali łącznie 9 pkt.

Medale i puchary drużynom II ligi wręczał współorganizator zawodów Maciej Paszkowski.

6. Soccer Stars – 2 pkt

Najlepszym Strzelcem rozgrywek został Radosław Szoda, który strzelił 12 bramek. Tytuł drużyny Fair Play przypadł zespołowi Kuźnia.