• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 11 sierpień 2016 09:56

INTERWENCJA: Dylemat drogowy naszych Czytelników [Zdjęcia]

Ostatnio od naszych Czytelników otrzymaliśmy wiadomości o problemie z uznaniem pierwszeństwa na jednym ze skrzyżowań w Sokółce.

Utrapieniem kilku naszych Czytelników jest skrzyżowanie ul. Mariańskiej z ul. Witosa, wraz z drogą prowadzącą do skrzyżowania - ul. Reymonta. Jak wyjeżdżający z ul. Reymonta mają się zachować dojeżdżając do skrzyżowania? Okazuje się, że wielu mieszkańców naszego miasta ma z tym duży problem. Mimo znaków w tym miejscu często zdarza się zauważyć nieprawidłową jazdę kierowców.

W tej sprawie zgłosiliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. Problem pomógł nam rozwiązać mł. insp. Krzysztof Pawłowski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce.

- Ul. Reymonta jest jedynie drogą prowadzącą do skrzyżowania ulic: Mariańskiej i Witosa. Wyjeżdżający z ul. Reymonta powinni opuścić skrzyżowanie jako ostatni, gdyż "przecięcie" ul. Mariańskiej i ul. Reymonta nie jest skrzyżowaniem w rozumieniu przepisów Ustawy Prawo o ruchu drogowym. W momencie gdyby ulica Reymonta zamiast szutru była pokryta np. polbrukiem lub asfaltem o długości ponad 20 metrów, wówczas zasady panowałyby jak na każdym skrzyżowaniu. - powiedział nam mł. insp. Krzysztof Pawłowski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce.

Jeśli masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać, napisz do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub zadzwoń pod nasz numer Interwencyjny: 85 688 45 00. Nasi dziennikarze z chęcią Wam pomogą.

/mk/

Kontakt


SOKÓŁKA TV SP. Z O.O
ul. Sikorskiego 25
16-100 Sokółka

tel: 666 828 883
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 368683063
NIP: 5451817935
Numer KRS: 0000702479

Reklama

Czynne od pn-pt w godzinach 8:00 - 16:00
tel: 662 432 320 e-mail: reklama@sokolka.tv

EFRROWLEADERIdeaLANPROW

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.